Mercedes-Benz A-Klasse
180 1e Eigenaar|Navi|Camera|Clima|Stoelverwarming|LM Velgen|APK tot 09-2026
Direct kopen, basisprijs: € 10.449,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.449,-
LEASEPRIJS: € 172,22 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.089,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz A-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 180 1e Eigenaar|Navi|Camera|Clima|Stoelverwarming|LM Velgen|APK tot 09-2026 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 25 maart 2014 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 136.207 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 172,22 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.449,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | TN-175-F |
| Motorinhoud: | 1.595 cc |
| Vermogen: | 90 kw / 123 pk |
| Laadvermogen: | 665 kg |
| Gewicht: | 1.270 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.935 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 685 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 16" tienspaaks LM velgen
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Becker MAP PILOT
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- Interieur & Comfort
- Automatische airconditioning THERMOTRONIC
- kunstlederen bekleding
- Stoelverwarming voor de bestuurder en voorpassagier
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- Seat comfort package
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- parkeersensor voor en achter
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 1e Eigenaar
- 2 Sleutels
- Achteruitrijcamera
- Actieve parkeerassistent inclusief PARKTRONIC
- Climate Control
- Navigatie
- Parkeer Sensoren Achter
- Parkeer Sensoren Voor
- RDW-leges
- start/stop systeem
- Stoelverwarming
- Style